www.cvonline.hu

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktuális közbeszerzési kiírások nyomon követése,
  • Futó pályázatok koordinálása,
  • Közbeszerzési ajánlatok előkészítése, összeállítása az ajánlattevő képviseletében (különös figyelmet fordítva a tartalmi és a formai követelményekre,
  • Folyamatos kapcsolattartás az adott tender vonatkozásában,
  • Ajánlatok helyszíni beadása, ajánlatok helyszíni bontásán történő részvétel,
  • Releváns jogszabályi változás, kiadott tájékoztatók, ajánlások változásainak figyelemmel kísérése.

Elvárásaink:

  • Közbeszerzési referens végzettség vagy a közbeszerzés területén szerzett néhány éves szakmai tapasztalat,
  • Jogi egyetemi végzettség előny,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák:

  • Magas színvonalú problémamegoldó-, valamint kommunikációs készség,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Jó szervezőkészség, gyors reagálási készség, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
  • Eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet
  • Összetartó csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (szakmai tréningek, szemináriumokon való részvétel)

Munkavégzés helye:

Budapest IX.

Munkaidő:

  • 8 óra
  • heti 5 nap

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti email címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás , Közigazgatás / Államigazgatás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest