www.cvonline.hu

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • aktuális közbeszerzési kiírások nyomon követése
  • futó pályázatok koordinálása
  • közbeszerzési ajánlatok előkészítése, összeállítása az ajánlattevő képviseletében (különös figyelmet fordítva a tartalmi és a formai követelményekre
  • folyamatos kapcsolattartás az adott tender vonatkozásában
  • ajánlatok helyszíni beadása, ajánlatok helyszíni bontásán történő részvétel
  • releváns jogszabályi változás, kiadott tájékoztatók, ajánlások változásainak figyelemmel kísérése

Elvárásaink:

  • közbeszerzési referens végzettség vagy a közbeszerzés területén szerzett néhány éves szakmai tapasztalat,
  • jogi egyetemi végzettség előny
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • magas színvonalú problémamegoldó-, valamint kommunikációs készség,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • jó szervezőkészség, gyors reagálási készség, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
  • eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet
  • korrekt, versenyképes jövedelmet
  • összetartó csapatot
  • folyamatos fejlődési lehetőséget (szakmai tréningek, szemináriumokon való részvétel)

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX.

Munkaidő:

  • 8 óra
  • heti 5 nap

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő