www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 94 napja lejárt

A FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt. főállású munkatársat keres

– 2016. novemberi kezdéssel –

közbeszerzési referens

munkakörre.

A munkakör leírása:

  • a közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása
  • ajánlattételi felhívás, dokumentáció önálló készítése
  • kapcsolattartás ajánlattevőkkel
  • kapcsolattartás ajánlatkérőkkel

Elvárások, feltételek:

  • közbeszerzési referens szakképesítés
  • legalább középfokú végzettség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződések elkészítésében részvétel
  • közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • építési beruházásokhoz kapcsolódó közbeszerzési jártasság akár ajánlattevői, akár ajánlatkérői oldalon

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Jelentkezési határidő:

  • 2016. október 15.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését motivációs levelét és fényképes önéletrajzát - bérigény megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő