www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 197 napja lejárt

Budapesti vezető informatikai cég keres kollégát az alábbi pozícióra

Feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások lebonyolításában való részvétel ajánlatadói oldalon, az eljárás teljes folyamata során az operatív feladatok elvégzése (adatgyűjtés, szakmai kapcsolattartás, tájékoztatás, dokumentáció előkészítése és összeállítása)
  • A megjelenő közbeszerzési hirdetmények figyelemmel kísérése
  • Hivatalos iratok kezelése, iktatása, levelezések önálló lebonyolítása
  • Egyéb adminisztrációs, általános asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű problémamegoldó képesség, megbízható, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs és szervező képesség

Előny:

  • Közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

A fényképes önéletrajzot bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő