www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Az Állami Egészségügyi Ellátó Központ tulajdonában lévő

Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

munkakör betöltésére határozatlan időre, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • közbeszerzési törvény és a kapcsolódó jogszabályok megfelelő ismerete;
  • közbeszerzéshez tartozó jogszabályi változások figyelemmel kísérése (beleértve, de nem kizárólagosan Közbeszerzések Tanácsa által kiadott dokumentumok pl. ajánlások);
  • közbeszerzési eljárások dokumentációinak elkészítése, áttekintése;
  • teljes körűen végzi az eljárással kapcsolatos teendőket;
  • dokumentálja az eljárást;
  • kommunikációs tevékenységet végez;
  • hivatalos levelezést folytat, hivatalos okmányokat tölt ki.

Előírt végzettség:

  • közbeszerzési szakképesítés

Előny:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • legalább két éves közbeszerzési szakmai tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség.

Elvárt képességek, ismeretek:

  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint ismeret),
  • erős adminisztratív készség, precíz, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban,
  • pontosság, határidők betartása.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős

A jelentkezését kérem, küldje meg elektronikusan az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2016. február 23.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő