www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens - INTS/6/27

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Pályázatírás területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk

 közbeszerzési referens pozícióba munkatársat

  Főbb feladatok, munkák:

  • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása kiírói oldal
  • közbeszerzési ajánlat teljes körű menedzselése ajánlattevői oldal
  • tanácsadás gyakorlati kérdésekben, különös tekintettel pályázatokból finanszírozott projektek esetén
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • adminisztratív feladatok elvégzése

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közbeszerzési referens végzettség
  • legalább 3 éves közbeszerzési gyakorlat
  • jó kommunikációs és koordinációs készség
  • jó problémamegoldó készség, proaktivitás
  • precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete
  • azonnali kezdés
  • akkreditált tanácsadói jogosultság

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezését az alábbi címen várjuk.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő