www.cvonline.hu

Közbeszerzési munkatárs

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság álláshirdetése

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • Közbeszerzési eljárások lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig;
  • A közbeszerzés eredményeként megkötött szerződés teljesítésével kapcsolatos közbeszerzési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel és az ajánlattevőkkel;
  • A projektek menedzselését végző szakmai csoportok felé szakmai tanácsadás közbeszerzési kérdésekben;
  • Szakmai anyagok, útmutatók, tervezetek véleményezése.

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi)
  • Közbeszerzési referens szakképzettség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Ütemes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség)
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása

Előny:

  • Jogi végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.02.10.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tüntesse fel: Közbeszerzési munkatárs
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő