www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 966167
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy budapesti közbeszerzéssel foglalkozó tanácsadó cég számára keresünk

KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS

kollégát azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

1. Ajánlatkérői oldalon:
  • Ajánlati/Részvételi felhívás készítése, feladása
  • Ajánlati/részvételi dokumentációk előkészítése és összeállítása,
  • A közbeszerzési eljárás teljes folyamata során az operatív feladatok elvégzése
  • Eljárási cselekmények bonyolítása, adminisztrálása,
  • Külső szakértőkkel való kapcsolattartás, együttműködés,
  • Adatbázisok és kapcsolódó iratok naprakész karbantartása.
2. Ajánlattevői oldalon:
  • Ajánlat/jelentkezés készítésében való közreműködés,
  • Az ajánlattétel menedzselése, támogatása a teljes közbeszerzési eljárás során.
Elvárások:
  • Az elmúlt 5 évben szerzett szakirányú végzettség (legalább: OKJ-s Közbeszerzési Referens),
  • vagy legalább 3 év, az elmúlt 6 évben szerzett közbeszerzési szakmai tapasztalat ajánlattevői vagy ajánlatkérői oldalon.
  • A feladat ellátásával kapcsolatos törvények, szabályozások ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Precizitás, megbízhatóság.
Díjazás:
  • Megegyezés szerint.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Normál, heti 40 órás munkarendben, vagy részmunkaidőben, megegyezés szerint.
Próbaidő:
  • 3 hónap
Amenyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a közbeszerzési gyakorlat év, hónap megjelöléssel (a lefolytatott eljárások listája a beszerzés tárgya, eljárás rend, az eljárás fajta feltüntetésével)!

Tech People LÁBLÉC