www.cvonline.hu

Közbeszerzési minőségellenőr

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Ellátandó feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások jogszabályok szerinti ellenőrzése (utó-, folyamatba épített, hazai, stb.)
  • Közbeszerzési eljárások ellenőrzési dokumentumainak elkészítése (jelentések, tanúsítványok);
  • Ügyfél kapcsolattartás;
  • Eljárások, illetve tevékenység teljes körű dokumentálása

Követelmények:

  • Minimum 1 éves közbeszerzési minőségellenőrzési tapasztalat
  • A Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok ismerete és magabiztos alkalmazása
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó tárgyalási-, szervezőkészség

Előnyök:

  • Európai Uniós pályázatok, projektlehetőségek, jogszabályi és intézményi háttér ismerete

Amit kínálunk:

  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos szakirányú továbbképzés
  • Érdekes szakmai feladatok, kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Jog / Jogi tanácsadás
  • Közigazgatás / Államigazgatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

 Munkaidő:

  • Főmunkaidő

Fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciákkal (ha rendelkezésre állnak), nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest II. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás , Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest