www.cvonline.hu

KÖZBESZERZÉSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 800 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű, magas színvonalú informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás az értékesítési területre,

feladatra munkatársat keres.

Feladatok:

  • informatikai tárgykörű pályázatok előszűrése,
  • pályázati anyagok elkészítése, aktív részvétel a tenderek előkészítésében, megírásában, vezetői irányítás mellett, illetve önállóan,
  • adminisztratív segítségnyújtás IT eszközök és szolgáltatások értékesítésénél,
  • forgalmazókkal / partner cégekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • kreatív gondolkodásmód, kezdeményező készség,
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • rugalmasság, nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • jó stressz tűrő képesség,
  • az ideális jelölt alkalmas az önálló munkavégzésre is, problémamegoldó képessége kitűnő.

Szakmai elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, közbeszerzési referens végzettség előnyt jelent,
  • közbeszerzések rendszerének elméleti és gyakorlati ismerete, különös tekintettel a központosított közbeszerzések folyamataira,
  • műszaki, informatikai affinitás,
  • angol nyelv alapszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • munkabér (megegyezés szerint) és azon felüli juttatási csomag (kafetéria),
  • stabil üzleti háttér (több mint 20 éve működő cég, több évre szóló szerződéses portfólióval),
  • határozatlan idejű foglalkoztatás,
  • szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos feladatok,
  • jó csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, napi 8 órás normál munkarend.

Munkába állás kezdete:

  • Azonnal.

Érdeklődés esetén kérjük, hogy a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot – „MS-TENDER” jeligével ellátva – küldje az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol