www.cvonline.hu

Közbeszerzési koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi Partnerünk megbízásából keresünk Közbeszerzési koordinátort Budapestre.

Feladatok:

- Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása
- Közbeszerzési folyamatok támogatása
- A folyamathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tenderek előkészítése, értékelések készítése a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- Kapcsolattartás közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, szolgáltatókkal és belső ügyfelekkel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kbt. és kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
- Minimum közbeszerzési referens képesítés
- Legalább 4 éves közbeszerzési eljárások területén szerzett gyakorlat
- MS Office ismeretek
- Ügyfélközpontú gondolkodás, nyitott, empatikus személyiség
- Precíz munkavégzés
- Több feladat párhuzamos kezelésének képessége
- Kiváló problémamegoldás,
- Kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség
- Legalább középfokú aktív ANGOL nyelvtudás
- B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus és összetartó csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -