www.cvonline.hu

Közbeszerzési koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1041770

Nemzetközi Partnerünk megbízásából keresünk Közbeszerzési koordinátort Budapestre.

Feladatok:

- Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása
- Közbeszerzési folyamatok támogatása
- A folyamathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tenderek előkészítése, értékelések készítése a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- Kapcsolattartás közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, szolgáltatókkal és belső ügyfelekkel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kbt. és kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
- Minimum közbeszerzési referens képesítés
- Legalább 4 éves közbeszerzési eljárások területén szerzett gyakorlat
- MS Office ismeretek
- Ügyfélközpontú gondolkodás, nyitott, empatikus személyiség
- Precíz munkavégzés
- Több feladat párhuzamos kezelésének képessége
- Kiváló problémamegoldás,
- Kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség
- Legalább középfokú aktív ANGOL nyelvtudás
- B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus és összetartó csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján