www.cvonline.hu

Közbeszerzési jogász - INTS/6/27

  • A hirdetés 19 napja lejárt

Pályázatírás területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk

 közbeszerzési jogász

pozícióba munkatársat

INTS/6/27

Főbb feladatok, munkák:

  • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása kiírói oldal
  • közbeszerzési ajánlat teljes körű menedzselése ajánlattevői oldal
  • tanácsadás gyakorlati kérdésekben, különös tekintettel pályázatokból finanszírozott projektek esetén
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jogi- és közbeszerzési referens végzettség
  • legalább 3 éves közbeszerzési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és koordinációs készség
  • jó problémamegoldó készség, proaktivitás
  • precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali kezdés
  • akkreditált tanácsadói jogosultság

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal az alábbi címen várjuk.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő