www.cvonline.hu

Közbeszerzési jogász - INTS/6/27

  • A hirdetés 276 napja lejárt

 Pályázatírás területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk

közbeszerzési jogász pozícióba munkatársat

INTS/6/27

Főbb feladatok, munkák:

·         közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása kiírói oldal

·         közbeszerzési ajánlat teljes körű menedzselése ajánlattevői oldal

·         tanácsadás gyakorlati kérdésekben, különös tekintettel pályázatokból finanszírozott projektek esetén

·         kapcsolattartás ügyfelekkel

·         adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         jogi- és közbeszerzési referens végzettség

·         legalább 3 éves közbeszerzési gyakorlat

·         B kategóriás jogosítvány

·         jó kommunikációs és koordinációs készség

·         jó problémamegoldó készség, proaktivitás

·         precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         azonnali kezdés

·         akkreditált tanácsadói jogosultság

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal az alábbi címen várjuk.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő