www.cvonline.hu

Közbeszerzési előadó

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • a részvételi-, ajánlati- és ajánlattételi felhívások előkészítésében és a kapcsolódó dokumentációk elkészítésében való részvétel;
  • a benyújtott pályázatok kezelése, az értékelési és döntési javaslatok előkészítése;
  • a Bíráló Bizottság ülésein való részvétel, az ezzel kapcsolatos dokumentáció, valamint az eredményről szóló tájékoztató elkészítése;
  • a közbeszerzési szerződések kezelése;
  • az éves közbeszerzési terv elkészítésében való részvétel;
  • a jogszabályi változások folyamatos figyelemmel kísérése, a naprakész ismeretek alkalmazása céljából.

Elvárások:

  • jogász végzettség, vagy felsőfokú végzettség közbeszerzési referens szakirányú képesítéssel;
  • közbeszerzési területen min. 2 éves szakmai gyakorlat;
  • naprakész és pontos szakmai ismeretek, azok gyakorlatban történő alkalmazásának képessége;
  • elemző és problémamegoldó képesség.

Előny:

  • ajánlatkérői oldalon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • szociális juttatások.

A jelentkezők motivációs levelét, valamint magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a pozíció és bérigény megjelöléséve az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő