www.cvonline.hu

Közbeszerzési asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1172156

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások hatósági adatbázisokból történő adatainak összegyűjtése, rendszerezése
  • Közbeszerzési eljárásokban adminisztratív segítségnyújtás
  • Levelezések lebonyolítása, kapcsolattartás
  • Prezentációk, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás szakterületekkel és külső partnerekkel
  • Operatív feladatokban, projektekben való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Juttatások:
  • Támogató csapat, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás (Fix bér + cafeteria)
  • Sportolási lehetőség

Előnyök:
  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Közbeszerzési ismeretek

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest