www.cvonline.hu

Közbeszerzési asszisztens

  • A hirdetés 280 napja lejárt

munkakörbe keres
megfelelő végzettséggel rendelkező, precíz, igényes munkatársat teljes munkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • Telefonhívások, levelezések lebonyolítása
  • A közbeszerzési tanácsadók munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
  • Iratok szerkesztése, gépelése, megküldése (tanácsadók igényei alapján)
  • Iratok és dokumentációk nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Beérkező iratok átvétele, iktatása
  • Küldemények eljuttatása személyesen Budapesten
  • Titkársági és egyéb asszisztensi feladatok ellátása
  • Egyéb szervezési, kapcsolattartási, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (jogi asszisztensi felsőfokú végzettség előny)
  • 1-2 éves asszisztensi tapasztalat, közbeszerzési területen szerzett tapasztalat előny
  • Jó megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos gépírástudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Munkaidő:

  • Főmunkaidő

Fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciákkal (ha rendelkezésre állnak), nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő