www.cvonline.hu

Közbeszerzési asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1052977

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások hatósági adatbázisokból történő adatainak összegyűjtése, rendszerezése
  • Kisebb volumenű versenyeljárásokban adminisztratív segítségnyújtás
  • Levelezések lebonyolítása, kapcsolattartás
  • Statisztikák, kimutatások és prezentációk elkészítése
  • Szervezési teendők ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Határozott, lelkiismeretes személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató csapat
  • Versenyképes juttatás (Fix bér + cafeteria)
  • Határozott idejű munkaszerződés 2016.12.31-ig

Előnyök:
  • Közbeszerzési ismeretek, jogi alapismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.