www.cvonline.hu

Követeléskezelő

  • A hirdetés 879 napja lejárt

RETROAKTIV Követeléskezelő Kft

Jól teljesítő, dolgozni akaró követeléskezelő munkatársat keres Szekszárdon és Budapesten 13 éve működő vállalatunk. Cégünknél megkapja az elismeréseket, ha munkájával hozzájárul a vállalat sikeréhez.

Feladatok:

  • Telefonos tárgyalások folytatása a kintlévőségek érvényesítése céljából
  • Az Önre bízott ügyletek irányítása
  • Fizetési megállapodások megkötése, az abban foglaltak teljesülésének ellenőrzése
  • Ügyfelek elérhetőségeinek felkutatása
  • Követelések jogi érvényesítésének előkészítése, a folyamatban lévő eljárások kezelése

Elvárások:

  • Aktív gépírástudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Szorgalom és gyors, célirányos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga megszerzése vagy azzal egyenértékű végzettség

Amit kínálunk:

  • Bevezető képzés (képzés után 90%-os teszteredmény elvárt)
  • Alap + teljesítmény arányos bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, képzések, tréningek
  • Önálló, felelősségteljes munka
  • Felkészítést követően otthoni munkavégzés lehetőségét kínáljuk

Előnyök:

  • Követeléskezelésben való jártasság
  • Jogi előképzettség
  • Jó helyzetfelismerő képesség

Munkaidő:

  • 8 vagy 6 órás munkavégzés
  • H-P: 08:00-14:00, illetve 14:00-20:00-ig heti váltakozással

Egyéb információk:

Pályakezdők és tanulmányaikat folytatók jelentkezését is várjuk!

Ha szeretne egy új kihívásokkal teli munkát, igényli az önállóságot és nem riad vissza a sok munkától, jelentkezzen most a fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajzának megküldésével!