www.cvonline.hu

Követeléskezelő

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          Írásbeli és telefonos felszólítások bonyolítása, kapcsolódó feladatok elvégzése

-          Tárgyalások lefolytatása a kinnlevőségek érvényesítése céljából

-          Fizetési megállapodások elkészítése, érvényesítése

-          Havi jelentések és elszámolások készítése

Elvárások:

-          legalább középfokú szakirányú végzettség

-          pénzügyi, számviteli, jogi ismeretek

-          hasonló területen szerzett minimum 1 év tapasztalat

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          határozott, dinamikus személyiség

-          pontosság, önállóság, kitartás

-          jó kommunikációs készség

-          motiváció az új ismeretek elsajátítása iránt

Előny:

-          középfokú angol nyelvtudás

-          erkölcsi bizonyítvány

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: Budapest II. kerület

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő