www.cvonline.hu
Követeléskezelő
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.12.06.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.
Hirdetés azonosító: 1233022

Partnerünk számára keresünk megváltozott munkaképességű kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cégcsoport követelésinek hatékony behajtása az üzleti ügyfelektől;
  • Kapcsolattartás a cégcsoport vevőivel a követelésekkel kapcsolatban és a vitatott számlák kezelésének koordinálása;
  • Vevő folyószámlák rendezettségének biztosítása;
  • Ad-hoc és rendszeres riportok készítése a követelésekről;
  • Részvétel a havi pénzügyi zárásban;
  • Fizetési felszólítások és késedelmi kamat értesítők elkészítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Érvényes határozat a megváltozott munkaképességről.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Különleges munkakörnyezet;
  • Változatos feladatok, új kihívások;
  • Aktív, napi szintű angol nyelvhasználat írásban és szóban is.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII.ker.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.