www.cvonline.hu

Követeléskezelő

  • Frissítve 198 napja

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Írásbeli és telefonos felszólítások bonyolítása, kapcsolódó feladatok elvégzése

- Tárgyalások lefolytatása a kinnlevőségek érvényesítése céljából

- Fizetési megállapodások elkészítése, érvényesítése

- Havi jelentések és elszámolások készítése

Elvárások:

- legalább középfokú szakirányú végzettség

- pénzügyi, számviteli, jogi ismeretek

- hasonló területen szerzett minimum 1 év tapasztalat

- erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

- határozott, dinamikus személyiség

- pontosság, önállóság, kitartás

- jó kommunikációs készség

- motiváció az új ismeretek elsajátítása iránt

Előny:

- középfokú angol nyelvtudás

- erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:

Egyéb:

- munkaidő: napi 8 óra

- munkavégzés helye: Budapest II. kerület

- hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest