www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 475 napja lejárt

 Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Megállapodások készítése,adósságok rendezése
  • Megállapodások betartásának nyomon követése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása
  • Adminisztrációs feledatok ellátása
  • Kimutatások készítése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Kintlévőség kezelésében,behajtásban szerzett tapasztalat (előny)
  • Magas színvonalú ügyfél kezelés
  • Kreatív,megoldásokat kereső személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Járművezetési engedély és vezetési gyakorlat (B kategória)

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „követeléskezelő “

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő