www.cvonline.hu

Követeléskezelő munkatárs

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Az

NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

munkatársakat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A lakossági ügyfelek hiteleiből eredő tartozások kezelése telefonon és írásban egyaránt
  • KHR figyelés
  • Felszólító és tájékoztató levelek elkészítése
  • Ügyfélkérelmek megválaszolása, panaszkezelés
  • Hatósági megkeresések megválaszolása
  • Hatósági egyeztetéseken való részvétel
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Hitelek lezárása
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése
  • Prognóziskészítés
  • Követeléskezeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a társosztályokkal
  • A területet érintő szabályozások aktualizálásában való részvétel
  • Rendszeres és ad-hoc hatósági és belső riportok elkészítése

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat követeléskezelési területen
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Jogi végzettség
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafetéria

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő