www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Nemzetközi hátterű kereskedelmi banki partnerünk részére keresünk új munkatársat

 munkakörbe

  • Követelések és kintlévőségek kezelése, nyomon követése végrehajtási szakaszban
  • Befizetési elmaradással rendelkező ügyfelek telefonos- és írásbeli megkeresése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása személyesen, telefonon
  • Hitelszerződések felmondásának önálló lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel (végrehajtó, faktorcég, hivatalos szervek)
  • Követelések adatbázisának karbantartása
  • Folyamatos riportálás  a kezelt ügyekről, a megtett intézkedésekről
  • Előterjesztések, egyedi megállapodások elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Behajtási területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat, ebből 1 éves vezetői tapasztalat (csoportvezetői szint)
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Határozott, de udvarias fellépés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megfelelő konfliktustűrő képesség, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrése
  • munkájával kapcsolatos törvényi és belső szabályozások részletes ismerete és betartása
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő