www.cvonline.hu

Követeléskezelő munkatárs (soft collection)

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Lakossági és kisvállalati hitelkockázat-kezelés főosztályra, Lakossági soft collection osztályra új munkatársat keresünk Követeléskezelő munkatárs (soft collection) munkakörbe.

 Főbb feladatok:

  • A nem felmondott lakossági ügyfelek, fedezett és fedezetlen hiteleiből eredő tartozások kezelése telefonon és írásban egyaránt
  • A nem felmondott szakaszban alkalmazott eszközrendszer, írásbeli és szóbeli kommunikációs csatornáinak teljes körű alkalmazása
  • Kapcsolattartás szóban és írásban devizakülföldi ügyfelekkel, angol nyelven
  • A terület tevékenységével összefüggő riportok lehívása, pontosítása, fejlesztése
  • A lakossági ügyletek átstrukturálásához kapcsolódó program (Hitelkönnyítő) és kapcsolódó feladatok mély, értő ismerete és alkalmazása, a napi munka során
  • Helyi és csoportszintű behajtáshoz kapcsolódó projektekben való tevékeny részvétel
  • Szabályzatok, működési leírások módosítsa, alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • min. 1-2 éves, lakossági behajtás területén szerzett, a fenti feladatok tekintetében releváns tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • önálló munkavégzésre képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientáltság, nagy terhelhetőség
  • jó problémamegoldó, szervező készség
  • proaktív, dinamikus munkavégzés
  • gyors helyzetfelismerő, elemző készség
  • felelősségtudat, felelősségvállalás
  • határozott fellépés
  • belső motiváltság, lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Átstrukturált hitelek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Loxon collection rendszer ismerete
  • Magas szintű Excel ismeret (makrók alkalmazása)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol