www.cvonline.hu
Követeléskezelő INTS/13/65

Partnerünk Pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát

követeléskezelő

pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe.

Feladatok:

  • A vállalat kintlévőség portfóliójával kapcsolatos riportok, jelentések elkészítése
  • Döntési folyamatban való részvétel, lejárt listák figyelése, kereskedőkkel történő egyeztetés
  • Fizetési konstrukciók kidolgozása, megállapodások elkészítése, betartásának folyamatos nyomon követése
  • Kompenzációk/engedményezések elkészítése, dokumentálása, kiküldetése
  • Ügyfelekkel kötött kereskedelmi szerződések konstrukciójában való közreműködés fedezetekkel kapcsolatos dokumentációk ügyintézése, hivatalos levelezés lebonyolítása, jogi irodákkal való kapcsolattartás, egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, 1- 3 év szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű MS-Office ismeret, naprakész, aktív Exel gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, önálló pontos, precíz munkavégzés, határozottság
  • Kiemelkedő problémamegoldó és stressz tűrő képesség, terhelhetőség, elkötelezettség
  • „B” kategóriás jogosítvány és autó a munkába járáshoz (utiköltséget térítenek 15 Ft/km-rel)

Munkavégzés helye:

  •  Pest megye déli része
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Közgazdász
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő