www.cvonline.hu
Követeléskezelő INTS/13/56

Pénzügyi, jogi, közgazdasági, felszámolás – vagyonfelügyeleti és követeléskezelési területeken sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező partnervállalatunk számára keresünk új kollégát követeléskezelés területére, Budapest belvárosi munkavégzésre.

Feladatok:

  • A vállalat kintlévőség portfoliójával kapcsolatos riportok, jelentések elkészítése
  • Döntési folyamatban való részvétel, lejárt listák figyelése, ügyfelekkel történő egyeztetés
  • Fizetési konstrukciók kidolgozása, megállapodások elkészítése, betartásának folyamatos nyomon követése
  • Kompenzációk / engedményezések elkészítése, dokumentálása, kiküldése
  • Ügyfelekkel kötött szerződések konstrukciójában való közreműködés, fedezetekkel kapcsolatos dokumentációk ügyintézése, hivatalos levelezés lebonyolítása, egyeztetés
  • irodavezetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • office programok magas szintű használata
  • vállalati folyamatkövető rendszerek ismerete előny
  • nyelvtudás előny
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő