www.cvonline.hu

Követeléskezelési ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • lakossági collection/workout folyamatban érintett ügyek kezelése, behajtási feladatok koordinálása
  • ügyfelek tájékoztatása szóban és írásban a fennálló tartozásról, a várható behajtási lépésekről, lehetséges alternatív csatornákról
  • nyilvántartások (Irattár, archiválás) vezetése és riportálása
  • A nem felmondott szakaszban alkalmazott eszközrendszer, írásbeli és szóbeli kommunikációs csatornáinak teljes körű alkalmazása
  • A terület tevékenységével összefüggő riportokkezelése
  • A lakossági ügyletek átstrukturálásához kapcsolódó program (Hitelkönnyítő) és kapcsolódó feladatok mély, értő ismerete és alkalmazása a napi munka során
  • Szabályzatok, működési leírások módosítsa, alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel

Követelmények, elvárások

  • középfokú vagy szakirányú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • analitikus gondolkodásmód, precizitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten: MS Excel
  • önálló munkavégzésre képesség
  • teljesítményorientáltság, terhelhetőség
  • proaktív, dinamikus munkavégzés
  • felelősségtudat, felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • felsőfokú (gazdasági, jogi vagy államigazgatási) végzettség
  • angol nyelvtudás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Közigazgatás / Államigazgatás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest