www.cvonline.hu

Követeléskezelési ügyintéző

  • A hirdetés 169 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Lakossági  Workout területre keresünk munkatársat Követeléskezelési ügyintéző munkakörbe.

Feladatok

  • lakossági workout folyamatban érintett ügyek kezelése (90 napon túli tartozással), behajtási folyamatok koordinálása
  • ügyfelek tájékoztatása szóban és írásban a fennálló tartozásról, a várható behajtási lépésekről, lehetséges alternatív csatornákról
  • társterületekkel, esetlegesen ügyvédi irodákkal és végrehajtókkal történő kapcsolattartás
  • aktuális jogi környezet naprakész ismerete
  • ügyfél specifikus megoldások megtalálása
  • nyilvántartások vezetése és riportálás

Elvárások

  • középfokú vagy szakirányú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • minimum 3 éves behajtási (workout) tapasztalat
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten: MS Excel

Előnyt jelent

  • felsőfokú (gazdasági, jogi vagy államigazgatási) végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő