www.cvonline.hu

Követeléskezelési Munkatárs

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Work-out területe (Késői Behajtási Csoport)

KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRSAT

keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a kezelésébe tartozó késedelmes ügyletekben hozandó döntések előkészítése, megoldási javaslatokat tartalmazó írásos előterjesztések készítése,
  • javaslattétel az adott ügylettel kapcsolatos követendő banki stratégiára,
  • folyamatos kapcsolattartás az adósokkal (telefonon, írásban és személyesen egyaránt).

Elvárások:

  • gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség,
  • lakossági work-out területen, jelzálog hitelek kezelésében szerzett min. 1 év tapasztalat,
  • pontosság, alaposság,
  • eredményorientáltság,
  • önálló és csapatmunkára való képesség,
  • határozott fellépés,
  • felhasználói szintű számítástechnikai szoftver-ismeret (Word, Excel).

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - 2016. február 29-ig – Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő