www.cvonline.hu

Követeléskezelési munkatárs

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Az Euler Hermes – az Allianz Csoport tagjaként – a világ vezető hitelbiztosítója több mint 50 országban van jelen világszinten.

Az Euler Hermes a nemfizetésekből eredő pénzügyi veszteségek megelőzésében, illetve minimalizálásában segít ügyfeleinek.  A cég 1996 óta van jelen a magyar piacon és mind a hitelbiztosítás, mind a B2B követelésbehajtás területén piacvezető. Az Euler Hermes “mindent egy helyen” megoldást nyújt a követeléskezelés területén, a hitelbiztosítástól a kockázatelemzésen át a kereskedelmi kintlévőségek behajtásáig.

Budapesti irodánkba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS

Feladatok

  • Magyar és külföldi cégek kintlévőségeinek behajtása Magyarországon és külföldön.
  • Az Euler Hermes külföldi irodáival való folyamatos kapcsolattartás, a behajtások és esetleges jogi lépések koordinálása.
  • A követelésbehajtások jogi folyamatainak előkészítése és az ezekben való részvétel.
  • Szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások és szerződés-tervezetek készítése magyarul és angolul.
  • Adminisztrációs feladatok.
  • Telefonos megkeresések, estenként személyes tárgyalások bonyolítása.

Elvárások

  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (C1); jogi szaknyelv ismerete előnyt jelent.
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.
  • MS Office Word, Excel felhasználószintű ismerete.
  • Korábbi behajtási tapasztalat előnyt jelent.

Munkahely

  • Euler Hermes Magyar Követeléskezelő Kft., Budapest

Ajánlatunk

  • Biztos háttér a szakmai fejlődéshez egy kihívásokkal teli nemzetközi környezetben.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, 2014. október 24-ig küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol