www.cvonline.hu

Követeléskezelési munkatárs

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 28 napja lett aktiválva

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Követeléskezelési munkatársat

Feladatok:
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel a kintlévőségek gyors beszedése érdekében,
  • Ügyfelek fizetési adatainak rendszeres gyűjtése, elemzése.
  • Az ügyfél pénzügyi megbízásának jóváhagyása / kibocsátásokért felelős, az ügyfél igényeinek és a likviditásuk pénzügyi helyzetének figyelembevételével.
  • Együttműködés a kockázat kezelési és a pénzügyi csoportokkal, s további társosztályokkal
  • Hitelkeretek létrehozása és figyelése az új és meglévő ügyfelek számára.
  • Hitel és kockázati elemzések készítése, ügyfelek fizetéseinek figyelemmel kisérése, felülvizsgálata.
Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú üzleti irányú iskolai végzettség, VAGY legalább 2 éves közvetlen tapasztalat követeléskezelésre, ügyfélszolgálatra, vonatkozóan.
  • Microsoft Office különösen Excel ismerete.
  • Bizonyított hatékony behajtási, pénzügyi elemzési készségek.
  • Leleményes problémamegoldó, miközben továbbra is ügyfélközpontú.

Előny:

  • Export-fizetési feltételek ismerete és tapasztalata.
  • Faktoring, Trade Finance tudás és tapasztalat.
  • További idegen nyelv ismerete.
Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria a próbaidő lejárta után
  • Tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016