www.cvonline.hu

Követeléskezelési munkatárs

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • lakossági workout végrehajtásban érintett ügyeinek teljeskörű ügykezelése
  • ügyfelek tájékoztatása a fennálló tartozásról, a várható behajtási lépésekről, lehetséges alternatív csatornákról
  • Jogi eljárások elindítása, nyomon követése, valamint a jogérvényesítéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, végrehajtókkal, felszámolókkal, valamint egyéb jogi szervekkel.
  • Egyedi megállapodások, előterjesztések, döntések előkészítése.
  • aktuális jogi környezet naprakész ismerete
  • ügyfél specifikus megoldások megtalálása
  • nyilvántartások vezetése és riportálás

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú (gazdasági, jogi vagy államigazgatási) végzettség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten: MS Excel
  • analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • minimum 2 éves behajtási (workout) tapasztalat
  • minimum 2 éves végrehajtási eljárásokban szerzett tapasztalat
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • IFRS szabályok ismerete
  • Access ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol