www.cvonline.hu

Követeléskezelési munkatárs (operátor)

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Prodebt Követeléskezelő Kft.

Keres

Követeléskezelési munkatárs

(operátor)

Munkakörbe kollégákat

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • egyeztetés a késedelmesen teljesítő adósokkal,
  • fizetési késedelemre való felszólítás,
  • részletfizetési megállapodások elkészítése, betartásának folyamatos nyomon követése,
  • hivatalos levelezés lebonyolítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga tanúsítvány (vagy közgazdasági felsőfokú végzettség)
  • MS-Office alapszintű ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet,
  • precíz, pontos és gyors munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség,
  • határozott,udvarias fellépés,
  • hatékony részvétel a csapatmunkában.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Célirányos ismeretek
  • követeléskezelési gyakorlat
  • Gazdasági vagy jogi asszisztensi végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás további előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • korszerű munkakörnyezet
  • professzionális munkamódszer
  • fejlődési lehetőség
  • biztos kereseti lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest I.kerület

A kezdés várható időpontja: 2016.február 15.

Életrajzokat az alább megadott e-mail címre várjuk !

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő