www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS – Alsónémedi

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS

munkakörbe

Feladatok:

  • Ingatlanfedezetes és fedezetlen lakossági és vállalati workout ügyek kezelése, részletfizetési megállapodások kötése
  • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás
  • Személyes ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése
  • Bírósági végrehajtási eljárás indítása, nyomon követése, kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Járművezetési engedély és vezetési gyakorlat (B kategória)

Előnyök:

  • Közgazdasági érettségi
  • Pénzintézeti ismeretek
  • Behajtásban követeléskezelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Alsónémedi
Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • Béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a "Jelentkezés" gombon keresztül. A tárgyba kérjük feltüntetni: „Követeléskezelési munkatárs“.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő