www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELÉSI JOGI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata, új munkatársakat keres vidéki kirendeltségébe, az alábbi pozícióba:

(Kecskemét)

Általános Feladatok:

  • Ingatlanfedezetes lakossági work -out ügyek jogi kezelése
  • Bírósági végrehajtási eljárás indítása, nyomon követése, kezelése
  • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben, telefonon egyaránt
  • Személyes ügyféltárgyalások lebonyolítása adósokkal és más partnerekkel
  • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése

Szakmai követelmények:

  • Jogi vagy közgazdasági diploma vagy folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Juttatások:

Teljesítménybéres rendszer (Alapbér + havi ösztönző), cafeteria

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti álláslehetőségek valamelyike felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el motivációs levelét, szakmai önéletrajzát az alábbi email címre:

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő