www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELÉSI JOGI MUNKATÁRS (ZALAEGERSZEG)

  • A hirdetés 858 napja lejárt

 Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársat keres vidéki kirendeltségére, az alábbi pozícióba:

KÖVETELÉSKEZELÉSI JOGI MUNKATÁRS

(ZALAEGERSZEG)

Általános feladatok:

  • Ingatlanfedezetes lakossági work -out ügyek jogi kezelése
  • Bírósági végrehajtási, illetve egyéb jogi eljárás indítása, nyomon követése, kezelése
  • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben, telefonon egyaránt
  • Személyes ügyféltárgyalások lebonyolítása adósokkal és más partnerekkel
  • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése

Szakmai követelmények:

  • Jogi felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Juttatások:

  • Teljesítménybéres rendszer (alapbér + havi ösztönző), cafeteria

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

 Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Zala
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő