www.cvonline.hu

KÖVETELÉSKEZELÉSI JOGI ELŐADÓ

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársakat keres budapesti kirendeltségére, az alábbi pozícióba:

Általános Feladatok:

  • Ingatlanfedezetes lakossági work -out ügyek jogi kezelése
  • Bírósági végrehajtási eljárás indítása, nyomon követése, kezelése
  • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben, telefonon egyaránt
  • Személyes ügyféltárgyalások lebonyolítása adósokkal és más partnerekkel
  • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése

Szakmai követelmények:

  • Jogi diploma
  • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Juttatások:

  • Teljesítménybéres rendszer (Alapbér + havi ösztönző), cafeteria

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el motivációs levelét, szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő