www.cvonline.hu
Kelly Services-Követeléskezelési jogász szakértő

Követeléskezelési jogász szakértő

Nemzetközi, pénzügyi profilú ügyfelünk megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • jogász végzettség
  • 1-5 éves lakossági vagy ingatlanfedezetes közép- és kisvállalati követeléskezelési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (napi szintű végrehajtási, felszámolási gyakorlat)
  • aktív használatban lévő, középfokú angolnyelv-tudás
  • önálló, dinamikus, teljesítmény-motivált személyiség, stressztűrő képesség
  • jó elemzőkészség, analitikus gondolkodás, precizitás
  • kiváló interperszonális készségek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
Feladatok:

  • felmondott, elsősorban ingatlanfedezetes KKV és privát követeléskezelési ügyletek kezelése, követelések érvényesítése
  • bírósági végrehajtási / felszámolási eljárások indítása, nyomon követése
  • megállapodások megkötése a kötelezettekkel, ezek teljesülésének nyomon követése
  • egyedi követelés engedményezések lebonyolítása
  • személyes egyeztetés és levelezés kötelezettekkel, hatóságokkal, egyéb partnerekkel
  • döntéshozatalhoz szükséges információk beszerzése, az ügy előkészítése és előterjesztése
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió Budapest