www.cvonline.hu

Követeléskezelési csoportvezető

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          Írásbeli és telefonos felszólítások bonyolítása, ehhez kapcsolódó feladatok ellátása

-          Tárgyalások lefolytatása kinnlevőségek érvényesítése céljából (nem lakossági ügyfélkör)

-          Fizetési megállapodások elkészítése, érvényesítése, biztosítéki rendszer

-          Havi jelentések és elszámolások készítése

-          Követeléskezelési csoport irányítása (munkaszervezés, ellenőrzés)

-          Eredmények érékelése, elemzése, vezetői döntés előkészítések

-          Megbízói akvizíció, pályázat írás, szerződés előkészítés

-          Alvállalkozói kapcsolattartás (versenyeztetés, számonkérés, értékelés)

Elvárások:

-          szakirányú végzettség

-          pénzügyi, számviteli, jogi ismeretek

-          hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztalat

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          határozott, dinamikus személyiség

-          pontosság, önállóság, kitartás

-          jó kommunikációs készség

-          kreatív gondolkodásmód

Előny:

-          angol és német nyelv ismerete

-          lakossági követeléskezelési tapasztalat

-          erkölcsi bizonyítvány

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: Budapest II. kerület

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német