www.cvonline.hu

Követelésbehajtó

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Vállalatunk minden munkatársa számára biztos anyagi és szakmai hátteret kínálunk, mert fontosnak tartjuk, hogy leendő munkatársunk felkészültsége, vállalatunk érdekei iránti elkötelezettsége rövid időn belül a vállalat értékeinek részévé váljon.

 A MÁV-START Zrt. munkatársat keres

 pozícióba

Főbb feladatok:

  • Hozzájárul a vállalat céljainak eléréséhez, a MÁV-START Zrt. kintlévőségeinek behajtásával;
  • Részt vesz a követeléskezelés, beszedési tevékenység érdekében kialakított folyamatokban, egyedi akciók és végrehajtási eljárások lebonyolításában;
  • Együttműködik a leghatékonyabb követelés érvényesítési eszközrendszer kialakításában;
  • Közreműködik vizsgálatok, felmérések elkészítésében;
  • Végzi a behajtással kapcsolatos adminisztratív tevékenységet, kimutatásokat, statisztikákat készít a vezetői elvárásoknak megfelelően;
  • Kapcsolatot tart telefonon és személyesen az ügyfelekkel, végzi az ügyféltárgyalások lebonyolítását;
  • Feldolgozza az egyedi ügyfélkérelmeket, részletfizetési megállapodásokat készít;
  • Tájékoztatást nyújt a jogi következményekről a késedelmesen teljesítő vagy egyéb módon szerződést szegő ügyfelek számára.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi);
  • minimum 2 éves gazdasági szakmai tapasztalat;
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word);

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • követeléskezeléssel kapcsolatos jogi és gazdasági környezet ismerete;
  • jó kommunikációs készség, monotonitástűrő képesség, kiemelkedő konfliktuskezelési és stressztűrő képesség, határozott, magabiztos fellépés, csoportmunkára való alkalmasság

Jelentkezési határidő: 2014.július 05.

Munkavégzés helye: 1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél megküldésével és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő