Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Követelésbehajtási munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Speciálisan kezelt ügyletekkel kapcsolatos feladatok ellátása: a behajtási stratégiában meghatározott intézkedések végrehajtása, kapcsolattartás az ügyfelekkel, adósságrendezési megállapodások előkészítése, fedezetek érvényesítése, követelésértékesítés, a behajtás felügyelete, koordináció és kapcsolattartás a behajtásban közreműködő szervekkel, szervezetekkel,
  • Az OTP Bank Nyrt. és leánybankjai közötti work out együttműködés területén szakértői, elemzői és koordinációs jellegű feladatok ellátása,
  • A work out szakterület által kezelt ügyfelekkel kapcsolatos előterjesztések, döntés-előkészítő anyagok elkészítése, javaslatok kidolgozása további intézkedések megtételére,
  • A határozatok végrehajtásának nyomon követése, a döntéshozók rendszeres tájékoztatása,
  • A behajtási tapasztalatok visszacsatolása a hitelezés, valamint az üzletágak felé.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Vállalati hitelezés folyamatának ismerete,
  • Kockázatkezelési, behajtási gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MsOffice),

 A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

  • Közgazdasági másoddiploma,
  • Work out területen szerzett gyakorlat,
  • Orosz, szerb, ukrán, román, bolgár, horvát, szlovák nyelvek valamelyikének ismerete

Jelentkezési határidő: 2015. február 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Akit keresünk:

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő