www.cvonline.hu

Követelés-kezelő számvitel munkatárs

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Feladatkör:
A pénzügyi osztály munkatársaként az Ön feladata lesz a vevőszámlák könyvvitele Oracle AR szoftver használatával, egyeztetése a főkönyvvel. Hetente el kell készítenie a heti cash-flow tervezetet, a könyvelési csapattal együttműködve. Követnie kell a kintlevőségek beérkezését, iktatnia a számlákat, felelős lesz az értesítéseket és felszólítások kiküldésért. Együtt kell dolgoznia a kintlevőség kezelő csapattal. Az Ön feladata lesz a jelenlegi és új Partnerek adatainak kezelése, naprakészen tartása is.

Végzettség:
Ebben a pozícióban Önnek naponta szüksége lesz a pénzügyi-számviteli alapelvek ismeretére, ezért középfokú és/vagy felsőfokú számviteli, pénzügyi vagy közgazdasági végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol- és németnyelv-tudás. MS Office és Oracle szoftverek gyakorlott használata. Kérjük, ha elnyerte tetszését az ajánlat, küldje el hozzánk magyar-, angol- és németnyelvű önéletrajzát.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Műanyagipari vállalat, amely világvezető a csomagoló szektorban. A világ különböző pontjain található gyárakban, több mint 3000 fő dolgozik azért, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújtsák megrendelőiknek.
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior könyvelő - Mór (Referenciaszám: HM-1864)

Man at Work Kft.

Feladatok: A gazdasági folyamatok pénzügyi, sz...
Mór

BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ (HR7555960X)

Get Work Trend Kft

BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ (HR7555960X) Fontos ...
Budapest, Pest

Projektkontroller - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1763)

Elvárások: Felsőfokú gazdasági végzettség Ném...
Kecskemét