www.cvonline.hu

Kötőelem-raktáros

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi, egyedi gépgyártással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kötőelem - raktáros

Feladatok:

  • Beszállított kötőelemek átvétele, nyilvántartása, tárolása és előkészítése ( komissiózása ) a gyártás részére munkaszámonként, projektenként;
  • Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel;

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség;
  • kötőelemek alapos ismerete;
  • kötőelem-csavar szabványok ismerete;
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • MS Excel felhasználó szintű ismeretek;

Előny:

  • kezdeményező készség, önálló munkavégzés;
  • Műszaki előképzettség, jó műszaki rajz olvasási készség;

Amit ajánlunk:

  • ERZSÉBET - utalvány
  • buszbérlet térítés 100 %-ban
  • 1 műszakos ( állandó délelőttös ) munkarend

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös
Helyek Gyöngyös
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő