www.cvonline.hu

Kötő - Győr (Referenciaszám: OE-1485)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 1033831

Feladatok:

·         Kötőgépek kezelése

·         A gyártáshoz szükséges elemek biztosítása

·         Az elkészült termékek minőségének ellenőrzése

·         Csomagolás

Elvárások:

·         Műszakos munkarend vállalása

·         Pontosság, precizitás

·         Jó kézügyesség

A munkáltató ajánlata

·         Azonnali munkába állási lehetőség

·         Teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Győr, Gyárváros

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. textilipari Partnercége számára keres kötő munkakörre munkavállalókat győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1485-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)