www.cvonline.hu

KÖTÉSZETI GÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

Kötészeti Gépkezelő

munkatársat debreceni telephelyére

Fő feladatok:

  • Beállítja és működteti a hajtogatógépeket beleértve azok minden speciális funkcióját
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő íveket hajtogat
  • Felügyeli és pontosan regisztrálja a selejtmennyiséget és a legyártott termékek darabszámát.
  • Pontosan regisztrál minden gépkódot, alkódot, anyagkódot, mennyiséget és időtartamot
  • Betartja a napi termelési határidőket, támogatja a minőségi követelmények betartását az ISO keretén belül.
  • Támogatja a Nyomdai Műszakvezető tevékenységét a környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági ügyek (EHS) terén,
  • Általános anyagkezelői feladatok ellátása (anyagmozgatás, kiszedés, csomagolás, stb.)

Elvárások:

  • Nyomdaipari középfokú (könyvkötő) szakképzettség
  • Műszaki beállítottság, érzék
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Képes alkalmazkodni a változó prioritásokhoz és tud felügyelet nélkül dolgozni.
  • Nagyfokú pontossággal, precizitással végzett munka
  • Képes felismerni az általános mechanikai problémákat, megoldást tud javasolni
  • Rugalmas csapatjátékos, aki képes integrálódni és másokkal együttműködni
  • Optimista, alapos és rendszerető
  • Professzionális viselkedés, minőségi, pontos munkavégzésre képes

Előny:

  • A nyomdaipar és a nyomdászati folyamatok alapos ismerete
  • Hajtogató gépen szerzett korábbi tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő