www.cvonline.hu

KÖSZÖRŰS

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Budapest XV. kerületi, 25 éve fennálló, teljes magyar tulajdonban lévő, Németországi exportra gyártó cégünkhöz keresünk

KÖSZÖRŰST

(HAGYOMÁNYOS SÍK ÉS PALÁSTKÖSZÖRŰ)

Feladatai:

  • Műszaki rajz alapján önálló munkavégzés
  • Mérőeszközök használata
  • Síkköszörű gép beállítása és kezelése
  • Palástköszörű gép beállítása és kezelése

Elvárások:

  • Hagyományos esztergálásban való jártasság előnyt jelent
  • Hagyományos marásban való jártasság előnyt jelent
  • Mérőeszközök ismerete és gyakorlati használata
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Gépipari végzettség (forgácsoló)
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • CAFETERIA
  • Vidékieknek bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Munkaruha biztosítása (tisztítással)
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Tanfolyamok, továbbképzések lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésésvel lehet az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Metall-Techno Kft., 1151 Budapest, Károlyi Sándor u. 113/c

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő