www.cvonline.hu

Köszörűs (Referenciaszám: SzM-955)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.20.
Hirdetés azonosító: 814606

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Alapanyagok darabolási előírásainak elkészítése
  • Köszörűgépek beállásának irányítása, ellenőrzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlék

Munkavégzés helye:

Nemesvámos

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemesvámosi megbízója részére keres és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Fazekas Edinánál vagy Szalai Melindánál a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)