www.cvonline.hu

Kóstoltató hostess

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • áruházi vevőkkel való kommunikáció
  • borkóstoltatás, promótálás
  • kisebb fizikai munkák, termékek előkészítése
  • promóciós kampányokban való részvétel

Fizetés:

  • br. 800 Ft / óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • ápolt, tiszta megjelenés
  • tüdőszűrő (1 éven belüli)

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egészségügyi kiskönyv

Munkaidő:

  • csütörtök - péntek
  • délután 4 órában

Munkavégzés helye: budapesti és pest megyei áruházak (útiköltséget térítünk)

E-mailben: Egész alakos és arc fotó elküldésével az alábbi címen a neved és a telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: Hostess_BOR

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok