www.cvonline.hu

Kóstoltató hostess

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • áruházi vevőkkel való kommunikáció
  • kóstoltatás
  • kisebb fizikai munkák, termékek előkészítése
  • promóciós kampányokban való részvétel

Fizetés:

  • br. 730 Ft / óra

Elvárások:

  • 16. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony
  • ápolt, tiszta megjelenés
  • tüdőszűrő (1 éven belüli)

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egészségügyi kiskönyv

Munkaidő:

  • hétfőtől szombatig
  • 10:00-20:00 között 6-8 órás műszakokban

Munkavégzés helye: Budapest és környéke, nagyobb élelmiszer áruházak

Jelentkezés: E-mailben: Egész alakos fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen a neved és a telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: Hostess_KOS

Légy ismerősünk Facebookon, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok